•  
  •  
  •  
  •  

.

Chinese traditional English French German Italian Polish Spanish Ukrainian

Instrukcja wyznaczanie celow i zadan srodowiskowych wzor ISO.docx

Instrukcja wyznaczanie celów i zadań środowiskowych wzór ISO. Celem instrukcji jest określenie zasad wytyczania i realizacji celów wynikających z przyjętej polityki Zintegrowanego Systemu Zarządzania w obszarze Zarządzania Środowiskowego.  Dokument określa działania w poszczególnych obszarach funkcjonalnych firmy, zatwierdzenie polityki jakości spółki i celów strategicznych, określenie zadań komórki dla realizacji, sporządzanie sprawozdań z realizacji zadań. Idealny dokument do stosowania w firmach. Instrukcja jest kompleksowym dokumetem zgodnym z system zarządzania jakością ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:1998. Wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest edytowalny co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.


Stron 5
Rozmiar 217KB

 

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.