•  
  •  
  •  
  •  

.

Chinese traditional English French German Italian Polish Spanish Ukrainian

Instrukcja opracowanie i realizacja programu zarzadzania srodowiska wzor ISO.docx

Instrukcja opracowanie i realizacja programu zarządzania środowiska wzór ISO. Dokument opisuje szczegółowo sformułowanie działań z określeniem wymagań w sposób umożliwiający ocenę realizacji, które wynikają z zamierzeń w zakresie ochrony środowiska. Dokument określa ogólne kierunki działania wynikające z polityki ochrony środowiska i znaczących aspektów środowiskowych, które organizacja wyznacza do realizacji - cele strategiczne i operacyjne. Dokładne sprecyzowanie zamierzeń w postaci zadań środowiskowych z uwzględnieniem co należy zrobić, aby dany cel osiągnąć, kryteriów realizacji oraz osób odpowiedzialnych za realizację zadań i niezbędnych środków finansowych. Instrukcja jest kompleksowym dokumetem zgodnym z system zarządzania jakością ISO 14001:1998.  Wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest edytowalny co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.

Stron 5
Rozmiar 219KB

 

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.