•  
  •  
  •  
  •  

.

Chinese traditional English French German Italian Polish Spanish Ukrainian

Instrukcja monitorowanie i pomiary srodowiska wzor ISO.docx

Instrukcja monitorowanie i pomiary środowiska wzór ISO. Instrukcja idealnie opisuje postępowanie w zapewnieniu jednolitych zasad monitorowania i pomiarów dla prawidłowej weryfikacji parametrów realizowanych procesów technologicznych oraz eksploatowaniu podmiotów istotnie wpływających na środowisko. Wytyczenie komórek biorących główną odpowiedzialność w procesie, analiza wyników w stosunku do wymagań prawnych, zlecanie na zewnątrz wymaganych pomiarów i ekspertyz, nadzór i przechowywanie dokumentacji, nadzór nad prawidłowością wykonywania pomiarów środowiska pracy, oraz ocena wyników i przypadków szczególnych. Instrukcja jest kompleksowym dokumetem zgodnym z system zarządzania jakością PE EN ISO 14001:1998. Wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest w pełni edytowany, co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.

Stron 6
Rozmiar 266KB

 

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.