•  
  •  
  •  
  •  

.

Chinese traditional English French German Italian Polish Spanish Ukrainian

Instrukcja gospodarka odpadami wzor ISO.docx

Instrukcja gospodarka odpadami wzór ISO. Dokument idealnie nadający się do prowadzenia odpowiedniej dokumentacji w procesie postępowania gospodarką odpadami. Nadrzędnym celem instrukcji jest wprowadzenie zasad działalności firmy, których realizacja zapewni minimalizację ilości powstających odpadów i ich negatywnego wpływu na środowisko, ich segregację oraz tam gdzie jest to możliwe powtórne ich wykorzystanie lub unieszkodliwienie. Jest obszernym dokumentem zawierającym pełne definicje, opisy i wyjaśnienia w zakresie procesu, wyznaczenie odpowiedzialnej komórki w operacji, postępowanie i działanie z identyfikacją rodzajów odpadów i ich kwalifikacją, postępowanie z obowiązujących uregulowań prawnych w zakresie ochrony środowiska i posiadanych pozwoleń i decyzji administracyjnych, postępowanie z odpadami, substancjami lub przedmiotami, które mogły by znaleźć dalsze zastosowanie u innego użytkownika, oraz postępowanie z odpadami niebezpiecznymi. Instrukcja jest kompleksowym dokumetem zgodnym z system zarządzania jakością PE EN ISO 14001:1998. Wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest w pełni edytowany, co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.

Str: 10

Rozmiar 266KB

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.