•  
  •  
  •  
  •  

.

Chinese traditional English French German Italian Polish Spanish Ukrainian

Instrukcja komunikacja w firmie z zintegrowanym Systemem Zarzadzania wzor ISO.docx

Instrukcja komunikacja w firmie z zintegrowanym Systemem Zarządzania wzór ISO. W dokumencie została szczegółowo opisana procedura procesu stosowania systemu komunikacji wewnętrznych i zewnętrznych w firmie. Zawiera mnóstwo definicji i pojęć, które określają krok po kroku zasady komunikacji, rodzaj informacji, formy, częstotliwość ich przekazu, wynikających  z systemu zarządzania oraz uzyskiwanie informacji zwrotnych do klientów. Dokument określa działania w poszczególnych obszarach funkcjonalnych firmy, cel procesu komunikowania się, odpowiedzialność za operację w procesie, postępowanie i działanie: napływające informacje z zewnątrz do firmy, powstające wewnątrz firmy, oraz wysyłane na zewnątrz, środki komunikowania się, obowiązujące zasady i postanowienia końcowe. Instrukcja jest kompleksowym dokumentem, zgodnym z systemem zarządzania jakością PN EN ISO 14001:1998 oraz PN EN ISO 9001:2001. Wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest w pełni edytowany, co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.

Str: 8
Rozmiar 295 KB

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.