Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

.

Instrukcja zarzadzanie budzetem wzor ISO.docx

Instrukcja zarządzanie budżetem wzór ISO - dokument ten stosuje się w celu określenia budżetu w konkretnym celu. Np. aby określić zasady planowania i wykorzystania środków finansowych  w celu efektywnego wykonania zadań produkcyjnych. Dokument zawiera dokładny opis działania, definicje i wyjaśnienia w rozporządzeniu zasobami budżetowymi: - postępowanie i działanie: - akceptacja, weryfikacja i zatwierdzenie; - rozliczenie realizacji budżetu. Instrukcja jest kompleksowym dokumentem zgodnym z system zarządzania jakością ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:1998. Instrukcja jest wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest edytowalny co pozwala na dostosowanie go do każdego rodzaju planowania budżetu w firmie.

Stron 4
Rozmiar 224KB


Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.