Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

.

Instrukcja administracja eksploatowanym majatkiem wzor ISO.docx

Instrukcja administracja eksploatowanym majątkiem wzór ISO. Jest to kompleksowy dokument opisujący procedurę eksploatowania, ewidencjonowanie środków trwałych, obiektów biurowych oraz środki trwałe z podziałem na komórki organizacyjne, rozplanowanie wykorzystywanej powierzchni administracyjnej łącznie z jej posiadaną dokumentacją techniczną i technologiczną, monitorowanie stanu technicznego, zabezpieczenie obiektu, zapewnienie właściwej estetyki wokół obiektów na terenie spółki, monitorowanie funkcjonowania systemu zabezpieczenia. Zawiera szczegółowe wytyczne dotyczące postępowania i działania w zarządzaniu infrastrukturą, oraz ochroną mienia i monitorowanie obiektów. Instrukcja jest kompleksowym dokumete zgodnym z system zarządzania jakością PE EN ISO 14001:1998 oraz PE EN ISO 14001:2001. Wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest w pełni edytowany, co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.

Str: 12
Rozmiar 279 KB

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.