Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

.

Instrukcja planowanie i realizacji szkolen wzor ISO.docx

Instrukcja planowanie i realizacji szkoleń wzór ISO 9001:2001, ISO 14001:1998 zawiera szczegółowe wytyczne dotyczące zarządzania  procesem szkoleń i doskonaleniem kwalifikacji pracowników w firmie. Zawiera mnóstwo definicji, które określają krok po kroku zasady organizacji szkoleń w firmie. Instrukcja przedstawia procedury przy planowaniu, realizacji szkolenia, oceny szkoleń, rozliczanie kosztów, dokumentacje szkoleń, wyznacza zadania i osoby odpowiedzialne za daną część szkoleń i wiele innych. Jest to kompeksowy dokument spełniający wymagania systemu zarządzania jakością w firmie z certyfikatami ISO. Dokument jest edytowalny.


Stron: 11
Rozmiar 258KB

 

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.