Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

.

Instrukcja samokontrola wyrobow niematerialnych wzor ISO.docx

Instrukcja samokontrola wyrobów niematerialnych wzór ISO. Celem instrukcji jest szczegółowo opisana procedura opdowiedzialności za daną operację w procesie, zminimalizowanie ryzyka popełnienia błędu przy podejmowaniu decyzji, oraz spełnienia oczekiwań klienta, wymagań jakościowych, środowiskowych i bezpieczeństwa pracy. Instrukcja jest kompleksowym dokumentem opisującym działania wykonywane przez bezpośredniego wykonawcę w celu potwierdzenia zgodności parametrów z wymaganiami zawartymi w specyfikacjach. Instrukcja jest kompleksowym dokumentem zgodnym z systemem zarządzania jakością PE EN ISO 14001:1998 oraz PE EN ISO 9001:2001. Wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest w pełni edytowany, co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.


Str: 3
Rozmiar 208 KB

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.