Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

.

Instrukcja obsluga klienta strategicznego wzor ISO.docx

Instrukcja obsługa klienta strategicznego wzór ISO. Dokument opisuje szczegółowo sformułowane działanie komórek odpowiedzialnych w procesie obsługi klienta strategicznego. Uwzględnienie potrzeb klienta, przekazanie informacji do odpowiednich komórek zajmujących się obsługą danego klienta, dla zapewnienia działań do wykonania w terminie i zgodnie ze specyfikacją techniczną przyjętego kontraktu, zamówienia czy usługi. Instrukcja wykazuje nam komórki odpowiedzialne za dane operacje w procesie obsługi klienta, postępowanie i działanie, oraz współpraca z klientem indywidualnym. Instrukcja jest kompleksowym dokumetem zgodnym z system zarządzania jakością PE EN ISO 14001:1998 i PE EN ISO 9001:2001. Wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest w pełni edytowany, co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.

Stron 4
Rozmiar 221 KB

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.