Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

.

Instrukcja przygotowanie nieruchomosci do zbycia wzor ISO.docx

Instrukcja przygotowanie nieruchomości do zbycia wzór ISO. Jest to kompleksowy dokument opisujący procedurę przygotowania nieruchomości i skompletowanie dokumentów w celu sprzedaży zbędnych nieruchomości oraz podanie informacji o znajdujących się środkach trwałych będących również przedmiotem sprzedaży, dotyczących ustalenia ewentualnej służebności celem naprawy lub konserwacji. Przygotowanie i skompletowanie dokumentów niezbędnych do podpisania aktu notarialnego, określenie aktualnej wartości wraz z akceptacją ceny sprzedaży, zlecenie wyceny nieruchomości, sprawdzenie zapisów w projekcie ustaleń i akceptacja, sprawdzenie dokumentów pod względem merytorycznym i danych w projekcie aktu notarialnego. Instrukcja jest kompleksowym dokumentem zgodnym z system zarządzania jakością PE EN ISO 14001:1998 i PN EN ISO 9001:2001. Wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest w pełni edytowany, co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.

Stron 6

Rozmiar 238KB

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.