Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

.

Instrukcja analiza danych wzor ISO.docx

Instrukcja analiza danych wzór ISO. Dokument ten stosuje się w celu sposobu postępowania przy doborze metod statystycznych, podejmowania decyzji w zakresie działań inicjujących zastosowanie metod, dokonania analiz pod kątem możliwości zastosowania odpowiedniej metody statystycznej i przedstawienie wyników analizy, oraz określenie obszaru zasad stosowania danej metody w postaci instrukcji metodycznej. Instrukcja analiza danych jest niezbędnym dokumentem w firmie służącym do szybszego wyznaczenia odpowiedzialności za operację w procesie, określenia i zdobycia wymaganych wszystkich potrzebnych danych, postępowanie i działanie w razie zaistnienia takiej potrzeby, dające się zastosować w działalności firmy począwszy od przyjęcia zamówienia poprzez wszystkie etapy realizacji, są dobierane, stosowane i dokumentowane, ustanawianie wykazu stosowanych metod, jak i uruchamianie nowych, oraz analiza efektywności stosowania metod statystycznych. Instrukcja jest kompleksowym dokumetem zgodnym z system zarządzania jakością PE EN ISO 14001:1998 oraz PE EN ISO 9001:2001. Wypełniona przykładowymi danymi. Dokument jest w pełni edytowany, co pozwala na dostosowanie go do własnych potrzeb.

Str: 5

Rozmiar 289KB

 

Pomoc w pobieraniu pliku znajdziesz w dziale FAQ

Za 2 pobrania 1 plik gratis !

Za 3 pobrania 2 pliki gratis !

Za 5 i więcej pobrań 4 pliki gratis !

Szczegóły promocji tutaj

Drogi Internauto pobranie tego pliku z naszej strony zajmie Ci około 1 minuty, wystarczy wypełnić poniższe pola i dokonać wpłaty ( systemy płatności dostępne w Naszym serwisie gwarantują natychmiastowe wykrycie wpłaty 24/7). Dziękujemy
Podaj nazwę dla Twojego nowego konta.
Taki adres e-mail już istnieje, zaloguj się.
Adresy e-mail nie są identyczne.
Hasło nie może być puste.
Hasła nie są identyczne.
Opłata za pobranie pliku.
Wybierz formę płatności a następnie kliknij "Pobierz Plik" na dole tej strony, system w następnym kroku automatycznie wykryje Twoją wpłatę i pozwoli Ci pobrać plik.